Twoje centrum urody i relaksu

Baltica Wellness & Spa to trzypoziomowy ośrodek, usytuowany w centrum Szczecina. Posiada niepowtarzalny klimat, a doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra zapewni usługi najwyższej jakości. To niezwykłe miejsce, do którego możesz się wybrać zarówno na codzienny zabieg pielęgnacyjny, jak i spędzić niesamowity weekend Spa dla dwojga.

Odnowa Biologiczna

Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii ciało daje poczucie szczęścia. W naszej ofercie skorzystasz z atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych oraz dużego wyboru masaży.

Baltica Wellness & Spa od lat należy do najlepszych szczecińskich ośrodków kosmetycznych. Wśród szerokiej palety zabiegów upiększających na twarz i na ciało znajdują się m.in. mikrodermabrazja czy endermologia.
Ofertę uzupełniają zabiegi dodatkowe, m.in. henna, woskowanie, manicure czy pedicure.

Zabiegi twarzy Zabiegi ciała

Masaże pobudzają zmysły, wprawiają w dobre samopoczucie i uwalniają pozytywną energię. W Spa proponujemy ponad 30 rodzajów masaży, od klasycznego po orientalne, które zwalczają stres, usuwają blokadę mięśni i odprężają. Dodatkowo polecamy zabiegi na ciało, peelingi, kompleksowe programy pielęgnacyjne – rytuały wellness, a także kąpiele, przygotowane na eko-składnikach.

Masaże

Strefa Wellness – serce Spa
Gorąca sauna, grota śnieżna z prawdziwym śniegiem, łaźnie (parowa, aromatyczna i osmańska), rzymskie pomieszczenie relaksu – tepidarium lub caldarium, a także największe w Szczecinie jacuzzi z hydromasażem czy ciekawe natryski wrażeń. Strefa Wellness to najlepsze miejsce na spotkanie, stworzone z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji, pozwalające oderwać się od rzeczywistości. Kupując bilet jedno lub dwugodzinny korzystasz ze wszystkich tych atrakcji w jednym miejscu na powierzchni 400 m².

Strefa Wellness

Rehabilitacja i Strefa Fitness

W szczecińskim Spa dostępna jest również część medyczna. Rehabilitacja oferuje pełną bazę zabiegową. Tutaj zabiegi odbywają się w komfortowych warunkach i na profesjonalnym sprzęcie.
Polecamy duży wybór zabiegów fizjoterapii opartych na innowacyjnej technologii (m.in. magnetoterapia, elektroterapia, kinezyterapia, hydroterapia). W części rehabilitacyjnej ośrodka możesz także skorzystać z diagnostyki w zakresie specjalistycznych konsultacji lekarskich.

Honorujemy skierowania od lekarzy specjalistów.
Posiadasz ubezpieczenie w Allianz, Medicover, PZU lub Saltus?
Dowiedz się u swojego ubezpieczyciela jakie zabiegi masz u nas za darmo!

Rehabilitacja

Sala cardio-fitness
Wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń (wioślarz, trenażery, bieżnie, rowerki pionowe i poziome, zestaw hantli) pozwala zwiększyć ogólną wydolność organizmu pod czujnym okiem fizjoterapeutów, którzy pomagają w doborze odpowiedniego zestawu ćwiczeń.

Strefa Fitness

Prezenty i Karty Podarunkowe Spa

Doskonałym pomysłem na podarunek dla bliskiej osoby są Prezenty Spa. Klienci mogą sami komponować zestawy tak, by stworzyć niespodziankę idealnie dobraną do gustu obdarowywanej osoby, zapewniając jej wspaniałe chwile w Spa.

Karta Podarunkowa Spa to również wspaniały prezent dla bliskich lub atrakcyjna forma motywacji pracowników. Osoba obdarowana otrzymuje kwotę, dzięki której może skorzystać z szerokiej gamy zabiegów Spa. Każda pozycja w cenniku może być zakupiona za jej pośrednictwem.

Prezenty Spa

Sklep Spa i salon fryzjerski

Spa Gift Shop oferuje francuskie produkty kosmetyczne z prawdziwie „górnej półki” – Thal’ion Thalasso Cosmetics oraz Académie Scientifique de Beauté Paris. Szeroka gama ekskluzywnych, profesjonalnych kosmetyków, najwyższej jakości ręczniki, szlafroki oraz gotowe prezenty Spa – warto skusić się, aby zajrzeć do sklepu w tak magicznym miejscu. Stwórz prawdziwe Spa w swoim domu, otocz się klimatem i atmosferą wellness.

Kosmetyki i gadżety Spa

Ofertę dopełnia salon fryzjerski L’Or, znajdujący się na parterze Baltica Wellness & Spa.