Skuteczne odchudzanie w Szczecinie

Piękna i szczupła figura to marzenie każdej z pań. W naszym ośrodku wykonujemy szereg zabiegów o różnorodnym działaniu – ujędrniającym, wyszczuplającym, redukującym cellulit. Na modelowanie sylwetki warto zdecydować się nie tylko po to, aby poprawić swoją urodę, ale również po to, by pozwolić sobie na odrobinę relaksu, zapominając o trudach dnia.

Jakie są efekty po zabiegach odchudzania?

Regularne wykonywanie endermologii poprawia krążenie oraz sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu, natomiast skóra staje się bardziej elastyczna, gładka i odmłodzona. Zabieg jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany. Podczas jego wykonywania przeważnie nie czuje się bólu czy dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż, który jest jednocześnie antycellulitowy, ujędrniający, a także  wyszczuplający podczas jednej sesji. Skuteczność endermologii potwierdzają liczne badania kliniczne i zastosowanie jej w wielu krajach na całym świecie. Dzięki takim zabiegom, możliwe do uzyskania efekty, to pozbycie się cellulitu, zredukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.

Ile zabiegów odchudzających należy wykonać?

Efekty zabiegu endermologii oraz okres ich utrzymywania są uwarunkowane indywidualnie. Jednak zazwyczaj zaleca się wykonanie serii dziesięciu zabiegów, po dwa w tygodniu (w przypadku endermologii Classic). Dzięki endermologii Alliance znacznie szybciej można uzyskać odpowiedni rezultat w postaci wygładzenia skóry oraz zgrabnego ciała.

Jeśli chcesz cieszyć się jędrną i pozbawioną cellulitu skórą, odwiedź Baltica Wellness & Spa w Szczecinie. Doświadczone kosmetyczki dobiorą zabiegi najlepsze dla Twojego ciała. Na modelowanie sylwetki warto zdecydować się nie tylko po to, aby poprawić swoją urodę, ale również by pozwolić sobie na odrobinę relaksu, zapominając o trudach dnia codziennego.

Skorzystaj z naszych zabiegów ujędrniających i modelujących!

Wybierz swój zabieg: