W centrum Baltica Wellness & Spa w Szczecinie proponujemy szeroką ofertę zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną grupę specjalistów. Masaż to jeden z najstarszych zabiegów dla ciała, który stosowano już w starożytności. Obecnie uznawany jest za zabieg fizjoterapeutyczny, wskazany zwłaszcza w przypadku różnych dolegliwości dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Jest to najprzyjemniejszy sposób na rozluźnienie mięśni i ukojenie nerwów, ale też usprawnienie ciała. Zabiegi z tej kategorii można podzielić na trzy główne grupy – zdrowotne, pielęgnacyjne i relaksacyjne. Masaż to bardzo uniwersalna terapia dla ciała, która niesie korzyści na różnych płaszczyznach. Odpowiednio dobrany zabieg może mieć dobroczynny wpływ na tkankę skórną, układ ruchu, układ krążenia i chłonny. To doskonały sposób na pozbycie się ujemnych efektów stresu i przemęczenia, złagodzenie lub zlikwidowanie bólu, poprawienie funkcjonalności mięśni i ścięgien, odżywienie tkanki oraz uaktywnienie przepływu krwi i limfy. W dostępnej ofercie znajdują się masaże bazujące na klasycznych technikach, a także inne popularne rodzaje, takie jak masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, masaże z użyciem miodu, masła kakaowego czy naturalnych olejków dobieranych w zależności od celu zabiegu.

Masaż to zabieg idealny dla osób zapracowanych, mających mało czasu na regenerację, aktywnie uprawiających sport, a także dla każdego, kto chce sprawić wspaniały prezent swojemu ciału. Jeżeli chcesz pozbyć się pewnych dolegliwości, wydobyć piękno ciała lub po prostu się odprężyć i zrelaksować, ośrodek Baltica Wellness & Spa w Szczecinie będzie najlepszym wyborem.

Masaż pozytywnie działa na układ nerwowy. Zabieg może być przeprowadzony z użyciem różnorodnych olejków lub innych kosmetyków masażowych, których zapach koi zmysły, a składniki przywracają skórze naturalne piękno.

dowiedz się więcej o masażach relaksacyjnych w Baltica Wellness & Spa!

Głęboko relaksujące masaże z nutką egzotyki. Każdy z nich to swojego rodzaju rytuał. Odprężają, uspokajają ale również przywracają energię do działania!

dowiedz się więcej o masażach egzotycznych w Baltica Wellness & Spa!

Masaże wyszczuplające są szczególnie polecane w procesie odchudzania, aby ułatwić modelowanie smukłej sylwetki z harmonijnymi kształtami.

dowiedz się więcej o masażach wyszczuplających w Baltica Wellness & Spa!

Zabieg z użyciem delikatnych i spokojnych technik w obrębie twarzy. Koi, dotlenia, poprawia koloryt, zmiękcza, uelastycznia i wygładza skórę.

dowiedz się więcej o masażach kosmetycznych w Baltica Wellness & Spa!

Dzięki specjalnym technikom dotyku uzyskuje się efekt leczniczy i profilaktyczny. Przebieg masażu leczniczego dostosowywany jest do występującego schorzenia i dolegliwości.

dowiedz się więcej o masażach leczniczych w Baltica Wellness & Spa!

Z uwagi na częste problemy wynikające z wad postawy, małej aktywności fizycznej i długotrwałego stresu związanego ze szkolnymi zmaganiami, masaże dla młodzieży są świetnym pomysłem, tym bardziej jeśli można w ten sposób spędzać czas wspólnie z rodzicami.

dowiedz się więcej o masażach dla nastolatków w Baltica Wellness & Spa!