Godziny otwarcia Baltica

Szanowni Państwo Informujemy, iż w dniach 22-24 kwietnia Jacuzzi będzie nieczynne. Zapraszamy do skorzystania z pozostałych atrakcji Strefy Wellness. Za utrudnienia przepraszamy.

Dziękujemy za zaufanie i oddane głosy!

Godziny otwarcia Baltica

W czasie długiego weekendu majowego Baltica Wellness & Spa będzie czynne w następujących godzinach: Centrum – 13:00 – 21:00 Strefa Wellness – 13:00 – 20:45

Najnowszy zabieg w ofercie Baltica Wellness & Spa, doskonale oddziałuje na skórę twarzy, oczyszczając ją, regenerując, a także rozświetlając!

Drodzy Goście Z wielką radością informujemy, że STREFA JACUZZI JEST JUŻ OTWARTA! Po intensywnych pracach modernizacyjnych, nareszcie możemy Cię zaprosić do korzystania z tej luksusowej przestrzeni relaksacyjnej. Co możemy powiedzieć o nowym jacuzzi? Jest MEGA! Przestronne i imponująco duże. Jesteśmy pewni, że nie znajdziecie niczego podobnego w Szczecinie! Poza tym, cała przestrzeń wygląda niesamowicie –…

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko masażysta / masażystka. Oferujemy elastyczny czas pracy oraz liczne bonusy.

Baltica wellness spa szczecin - gabinety lekarskie do wynajęcia

Oferujemy gabinet lekarski o wysokim standardzie, przytulny i przyjazny pacjentowi. Położony w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu łatwo do niego dotrzeć.

Baltica Wellness & Spa | informacje 91 359 44 00

0
    0
    Twój koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop