Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii ciało daje nam poczucie szczęścia!

Oczywiście, szczęście to coś więcej niż po prostu wygląd. Ale wygląd pomaga nam poczuć się lepiej, pewniej, nastraja pozytywnie ludzi względem nas, pozwala nam cieszyć się z przypadkiem napotkanego odbicia w przypadkowej witrynie sklepowej. Dobry wygląd to dobre samopoczucie!

Co można zrobić?

Salony urody proponują nam kosmetykę estetyczną, która pomaga utrzymać urodę na dłużej lub odzyskać dobry wygląd. Pierwsze zmarszczki mogą pojawić się już przed 26 rokiem życia, cellulit można zauważyć nawet u nastolatek. Niestety siedzący tryb życia w dużej mierze powoduje także problem otyłości. Jędrność skóry, jej przebarwienia, nadmierne rogowacenie, okresowe blizny stanowią czasem poważną uciążliwość.

Na szczęście nowoczesne metody walki z tego typu problemami pozwalają mocniej uwierzyć w to, że człowiek nie jest po prostu skazany na proces starzenia się, a wręcz przeciwnie. To w naszej mocy leży, byśmy zachowali urodę, zdrowy wygląd, dobre samopoczucie na dłużej. Powszechnym trendem w świecie medycyny estetycznej jest osiąganie jak najlepszych efektów przy jak najmniejszej ilości działań.

Endermologia – zabiegi specjalnie na cellulit

Kilkanaście lat temu Francuz Louis Paul Guitay uległ wypadkowi motocyklowemu, po którym jego ciało pokryło się bliznami. Jako rehabilitację zalecono mu specjalne masaże, wykonywane przez paru masażystów jednocześnie. Wałkowano mu fałdy skórne, stymulując tkankę w miejscach blizn, a poprawa wyglądu skóry przerosła oczekiwania. Szybko opatentowana technika pozwoliła stworzyć urządzenie dodatkowo wykorzystujące podciśnienie, dokładniej wykonujące przemyślny zabieg.

Dzisiaj dzięki tej metodzie leczymy nieatrakcyjne blizny, oparzenia i inne problemy wyglądu i pracy skóry. Najbardziej jednak spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu i zmniejszaniu poduszeczek tłuszczowych, z czym zaczęto powoli identyfikować wielostronny zabieg endermologii. Co dostajemy w zamian? Pobudzając naturalne procesy organizmu na dobry początek powodujemy zanik miejsc z tzw. pomarańczową skórką.

Mikrodermabrazja – oczyszczanie skóry

Na szczególną uwagę zasługują również zabiegi mikrodermabrazji, która jest nowoczesnym nieinwazyjnym zabiegiem złuszczania naskórka np. za pomocą strumienia kryształków korundu. Po zabiegach skóra jest bardziej elastyczna, promienna i bez uciążliwych przebarwień.

Oddając swoją urodę w czyjeś ręce dobrze byłoby być pewną, co jesteśmy w stanie otrzymać. Powinien o nas zadbać wykwalifikowany personel, dzięki czemu zabiegi będą dla nas nie tylko skuteczne, ale i przyjemne, przywracając nam uśmiech i pewność siebie.

Kosmetyka w Spa

Baltica spa szczecin endermologia classic

Baltica Wellness & Spa | informacje 91 359 44 00

0
    0
    Twój koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop