Rytuały Wellness

Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii ciało daje poczucie szczęścia, dlatego w ofercie Baltica Wellness & Spa można skorzystać z rytuałów wellness. To specjalnie przygotowane kompleksowe programy pielęgnacyjne, które przeplatają zapachy, dźwięki, kolory i dotyk. Są doskonałą metodą ucieczki od pośpiechu i stresu. Dzięki rytuałom poprawisz swoje samopoczucie, zrelaksujesz się, odprężysz, a także zadbasz o piękny wygląd. Każdy z rytuałów oddziałuje na wszystkie ludzkie zmysły. Wśród ekskluzywnych rytuałów trzeba wyróżnić: Ceremoniał Hammam, który został stworzony, aby ciało wypoczęło, odżywiło się, odetchnęło i pokazało swoje piękno, Marokański rytuał Rassoul - przyjemne pół godziny w łaźni wodno-błotnej oraz Ciepło Bazaltu - relaksująca droga do świetnego samopoczucia dzięki leczniczej mocy dotyku, idealnej gładkości bazaltu i promieniującemu ciepłu. Warto również wspomnieć o owocowym Rytuale Aksamitna Gładkość odżywiającym skórę, jak również Rytuale Czekoladowym, który odpręża i wprawia w doskonały nastrój, dzięki gorącej czekoladzie i jej zapachowi.
Jest wiele sposobów na relaks w Baltica Wellness & Spa, m. in. rytuały wellness, które zostały tak skomponowane, aby ukoić zmysły...

0

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Rytuał Aksamitna Gładkość
Owocowy rytuał dla całego ciała, a zarazem odżywcza uczta dla skóry.
Rytuał Czekoladowy
Gorąca czekolada i niepowtarzalny zapach w jednej chwili odprężają i wprawiają w doskonały nastrój.
Rytuał Ciepło Bazaltu
Lecznicza moc dotyku w połączeniu z idealną gładkością bazaltu to droga do świetnego samopoczucia.
Ceremoniał Hammam
Ceremoniał Hammam został stworzony, aby Twoje ciało wypoczęło, odżywiło się, odetchnęło i pokazało swoje piękno.
Rytuał marokański Rassoul
Marokański rytuał Rassoul - przyjemne pół godziny w łaźni wodno-błotnej.