Oferta dla firm

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Oferta Spa dla firm

W Centrum Baltica Wellness & Spa znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do pełnego odprężenia i relaksacji. W największym na Pomorzu Zachodnim, luksusowym ośrodku typu City-Spa na Ciebie i Twoich pracowników czeka szereg atrakcji: wodny świat czyli Strefa Wellness, odnowa biologiczna, usługi kosmetyczne, duży wybór masaży, pełna rehabilitacja, a także możliwość zakupu luksusowych kosmetyków i produktów Spa.

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Twojej firmy!  

Proponujemy usługi w zakresie:

  • kompleksowego programu motywacyjnego dla Twoich pracowników, w ramach którego oferujemy bogaty wybór kart podarunkowych
    Karty podarunkowe to idealny sposób na wynagrodzenie pracownika za dobre efekty w pracy oraz zmotywowanie go do osiągania lepszych wyników. Obdarowana osoba może skorzystać z wielu atrakcji, które oferujemy w naszym ośrodku.
     
  • programu lojalnościowego dla Firm „Razem wSPAniale”
    Program partnerski opiera się na uzyskaniu szeregu korzyści dla Twojej Firmy. Dokonując zakupów w naszym Centrum bierzesz udział w programie lojalnościowym. Zbierasz punkty za każdy zakup, a po osiągnięciu odpowiedniego pułapu, możesz je wymienić na usługi proponowane w ramach programu (za każde wydane 100 zł otrzymujesz 1 punkt).

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi specjalistami:
e-mail: info@spabaltica.pl lub pod numerem telefonu 91 359 45 75

Dzięki naszemu wsparciu Twoja firma może dać więcej!

Baltica - karta podarunkowa