Radisson Blu Szczecin

1

Hotel Radisson Blu**** jest bezpośrednio połączony z centrum Baltica Wellness & Spa. Dzięki przejściu na II piętrze, bez wychodzenia z budynku, możesz udać się na wypoczynek w Strefie Wellness lub zabiegi Spa w gabinetach masażu czy kosmetycznych. W ofercie znajdziesz również specjalny rabat 10% dla gości hotelowych oraz pakiety, dzięki którym połączysz wypoczynek z pobytem w Strefie Wellness i zabiegami Spa, a przy okazji zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych!

Promocje na pakiety pobytowe Spa

Promocje na pakiety pobytowe

Gwarantujemy, że zawsze znajdziesz promocję satysfakcjonującą Ciebie, pozwalającą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Radisson Blu Szczecin

Radisson Blu Szczecin

Ekskluzywny hotel w centrum Szczecina, w prestiżowym kompleksie Pazim z bezpośrednim przejściem do Spa. Oaza spokoju w sercu miasta.

Atrakcje Szczecina

Atrakcje Szczecina

Piękne miasto portowe oferuje bardzo dużo odwiedzającym. Nocleg w centrum miasta pozwoli Tobie z łatwością korzystać z atrakcji, które oferuje Szczecin.

Strefa Wellness Spa
Strefa Wellness

Łaźnie, baseny jacuzzi, sauna, grota śnieżna i więcej w każdym pakiecie Hotel & Spa.

Pakiety Hotel & Spa
Pakiety Hotel & Spa

Podróże relaksują. Wybór pakietów dla jednej osoby lub dla Dwojga.

Specjalne rabaty Spa dla gości hotelowych
Specjalne rabaty dla gości hotelowych

Poczuj się jak u siebie. Skorzystaj z bezpośredniego połączenia ze Spa.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.