Kąpiele Spa

Kąpiel Spa poprawia samopoczucie, pobudza, dodaje energii, działa korzystnie na skórę, a także rozluźnia napięte mięśnie. Delikatna i inspirująca muzyka w połączeniu z hydromasażem tworzą doskonałą harmonię, oferując nowe przeżycie. W ofercie dostępna jest Kąpiel Egzotyczna - kąpiel z dodatkiem olejków zapachowych mango. Wanny Spa z hydromasażem to również komfortowa propozycja dla dwojga. Dodatkowo gra kolorami sprawia, że korzystanie z kąpieli dostarcza więcej przyjemnych doznań. To stan głębokiego relaksu dla Ciebie lub dla Was. W Baltica Wellness & Spa możesz dzielić się przyjemnością z bliską osobą. Kąpiele działają odmładzająco i relaksująco. Bardzo korzystnie wpływają na skórę.

 

0

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kąpiel Egzotyczna z lampką wina dla Dwojga
Egzotyczna kąpiel Spa poprawia samopoczucie, pobudza, dodaje energii, działa korzystnie na skórę, rozluźnia napięte mięśnie.