Spa na weekend, Spa na dowolny dzień tygodnia, w doskonałych cenach, często zawierających promocje! Pakiety Spa powstają przez połączenie najchętniej wybieranych i wzajemnie uzupełniających się zabiegów. Dzięki temu maksymalizują uczucie relaksu i długotrwale poprawiają samopoczucie. Każdy pakiet Spa obejmuje odprężającą sesję w Strefie Wellness, masaż Spa i zabieg kosmetyczny. Posiadamy również wybór pakietów pobytowych Hotel & Spa, dzięki którym możesz spędzić wspaniały weekend w Spa w Szczecinie!

Weekend ze Spa  – relaksujący pobyt w Spa

Serdecznie polecamy nasze pakiety pobytowe, z noclegiem w Radisson Blu w Szczecinie. Spa na weekend to doskonała propozycja na wypoczynek, połączony z ekskluzywnymi zabiegami wellness. Zobacz niżej nasze pakiety hotel & spa!

Weekend w Spa to doskonały sposób na odpoczynek. Podczas pobytu w centrum urody i relaksu warto skorzystać z oferty zabiegów regeneracyjnych oraz pielęgnujących, które pomogą zadbać o ciało, a jednocześnie pozwolą się wyciszyć i wypocząć. Wśród dostępnych propozycji (zależnie od wybranego wariantu) znajdują się m.in. masaże, sauna, odprężające kąpiele, nawilżający peeling oraz odświeżające maseczki.

W zależności od preferencji na weekend w Spa można udać się, aby celebrować samotne chwile bądź zabrać ze sobą przyjaciółkę lub drugą połówkę. W Baltica Wellness & Spa oferujemy specjalnie przygotowane pakiety, dzięki którym można miło i efektywnie spędzić krótki urlop lub dłuższe wakacje. Dostępne opcje obejmują nie tylko zabiegi czy masaże, ale również m.in. noclegi w hotelu 4* Radisson Blu, śniadania w formie bufetu oraz wstęp do klubu fitness.

Pakiety pobytowe Spa

Zabiegi w Spa i nocleg w ekskluzywnym hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Doskonały pomysł na zdrowy urlop w dobrych cenach.

WIĘCEJ

Pakiety Day Spa


Sesje relaksacyjne w Strefie Wellness zwykle wspomagane są masażami i zabiegami kosmetycznymi, które na długo poprawią Twoje samopoczucie.

WIĘCEJ

Pakiet dla kobiet w ciąży

Baltica Wellness Spa - masaż dla kobiet w ciąży
Korzyści dla zdrowia, samopoczucia, a także urody podczas oczekiwania na przyjście na świat maluszka….

WIĘCEJ

Pakiety Spa – oferta dla każdego

Po ofertę Spa mogą sięgnąć też osoby, które potrzebują krótszych chwil wytchnienia. W ośrodku odnowy biologicznej polecamy opcje bez pobytu, obejmujące szereg masaży oraz zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała. Proponujemy relaks i odnowę dla każdego w ramach dostępnych pakietów: jednodniowe Day-Spa dla pań i panów, Spa dla kobiet w ciąży oraz wspólne seanse odprężające dla dwojga. Wizyta w centrum okaże się więc idealnym pomysłem na świętowanie np. Dnia Kobiet, urodzin, Walentynek czy rocznicy związku. Panie spodziewające się dziecka skorzystają natomiast z okazji, aby w pełni skupić się na własnych potrzebach.

Doświadczona i przeszkolona kadra jak najlepiej zadba o Ciebie i zrobi wszystko, co w jej mocy, aby umilić czas i sprostać wszystkim wymaganiom. Zapraszamy serdecznie do Baltica Wellness & Spa, które mieści się w Szczecinie, na jednodniową, odprężającą wizytę lub cały weekend pełen relaksu i pielęgnacji, dostępny w atrakcyjnej cenie.