Baltica Wellness & Spa

Twoje centrum urody i relaksu

Baltica Wellness & Spa, ośrodek usytuowany w centrum Szczecina, to niezwykłe miejsce. Tutaj możesz wybrać się zarówno na codzienny zabieg pielęgnacyjny, jak i spędzić niesamowity weekend Spa dla dwojga, korzystając m.in. z atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych czy bogatej oferty masaży. Trzypoziomowe centrum posiada niepowtarzalny klimat, a doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra zapewnia usługi najwyższej jakości.​

Baltica Wellness & Spa od lat należy do najlepszych szczecińskich ośrodków kosmetycznych. Wśród szerokiej palety zabiegów upiększających na twarz i ciało znajdują się m.in. mezoterapia, mikrodermabrazja i endermologia. Gabinety kosmetyczne w Spa wyposażone są w nowoczesny laser IPL, wykorzystywany przy depilacji czy regeneracji skóry.

Sercem Spa jest Strefa Wellness. Znajduje się tu gorąca sauna, po której można się schłodzić w grocie z prawdziwym śniegiem, odetchnąć w łaźniach (parowej, aromatycznej i osmańskiej), odpocząć w tepidarium lub caldarium, zanurzyć w basenach jacuzzi z hydromasażem, a ciekawych doświadczeń dostarczają natryski wrażeń.

W szczecińskim Spa dostępna jest również część medyczna: sala cardio-fitness, kriokomora, duży wybór zabiegów fizjoterapii opartych na innowacyjnej technologii oraz centrum diagnostyczne, gdzie przyjmują lekarze specjaliści.

Wśród gości odwiedzających ośrodek dużą popularnością cieszą się pakiety Spa dla dwojga. To niepowtarzalna okazja na przeżycie romantycznych chwil z bliską osobą. Weekend w Spa w Szczecinie (w połączeniu np. z Pakietami Pobytowymi) to świetny sposób na niezapomniany wyjazd, fantastyczny relaks i odpoczynek w niezwykle urokliwej atmosferze wyjątkowego miejsca.

Zabiegi kosmetyczne? Masaże? Rehabilitacja? Weekend w Spa dla dwojga?
To wszystko i jeszcze więcej możesz znaleźć w ośrodku odnowy biologicznej i rehabilitacji Baltica Wellness & Spa.
 


 

Strefa Wellness w Baltica Wellness & Spa
Strefa Wellness

Strefa Wellness to serce Spa, w którym znajdują się: sauna sucha, grota śnieżna, łaźnie (parowa, aromatyczna, osmańska), tepidarium i caldarium, baseny jacuzzi z hydromasażem oraz natryski wrażeń.

Szeroki wybór masaży w Baltica Wellness & Spa
Masaże

Masaże pobudzają zmysły, uwalniają pozytywną energię, a także poprawiają samopoczucie. Bogata oferta masaży w Spa pozwala, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, wybrać coś dla siebie.

Pakiety pobytowe w hotelu Radisson i Baltica Wellness & Spa
Pakiety pobytowe Hotel & Spa

Pakiety pobytowe Hotel & Spa to ekskluzywne programy pobytowe w samym centrum Szczecina, łączące nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu Radisson Blu oraz profesjonalne usługi Baltica Wellness & Spa.


Aktualne promocje Spa:

Prezenty świąteczne Spa!
Prezenty świąteczne Spa!

Szeroki wybór prezentów na święta

Piękni na święta!
Piękni na święta!

Promocje na zabiegi kosmetyczne twarzy

Rytuał marokański Rassoul
Orientalny pakiet Spa w prezencie!

Promocja świąteczna dla klientów programu Punkty Piękna

Pakiet pobytowy Spa
Pakiet pobytowy dla Dwojga
Pakiet pobytowy dla Dwojga - od 724 zł!

Zabiegi Spa i nocleg w hotelu Radisson!

Grota Śnieżna
Strefa Wellness od 25 zł!

Oryginalne miejsce spotkań w Szczecinie!

 


Zobacz również:

Karnety i bilety do Strefy Fitness
Atrakcyjne ceny na określoną liczbę wejść lub ćwiczenia bez ograniczeń
Rytuał Czekoladowy
Gorąca czekolada i niepowtarzalny zapach w jednej chwili odprężają i wprawiają w doskonały nastrój.
Mama Komfort
Pakiet dla kobiet w ciąży.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.