Sodexo - karty i bony podarunkowe

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Karty Podarunkowe Sodexo

karta_sodexo.jpg

Przy płaceniu kartą podarunkową Sodexo i Banku BPH Klient otrzymuje 15% rabatu na ofertę Baltica Wellness & Spa.

Rabaty nie dotyczą usług Café Baltica, L’Or - Salonów Fryzjerskich oraz Maiabelle – sklepu z biżuterią. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami sezonowymi Baltica Wellness & Spa. Rabat również nie obowiązuje na zakup Kart Podarunkowych Spa.


Bony podarunkowe Sodexo 

sodexo_bon.jpg

W Baltica Wellness & Spa honorowane są bony podarunkowe, wydawane przez Firmę Sodexo, za które Klient może wykupić dowolny zabieg z oferty Baltica Wellness & Spa. Klient płacąc bonem może skorzystać z cen regularnych oraz cen promocyjnych obowiązujących na dzień płatności bonem. Jeśli Bon opiewa na kwotę większą niż cena zabiegu wybranego przez Klienta nie zwracamy różnicy.

Płatność bonami nie obejmuje usług rehabilitacji, Café Baltica, L’Or - Salonów Fryzjerskich oraz Maiabelle – sklepu z biżuterią.