Nowy regulamin funkcjonowania Centrum w reżimie sanitarnym

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ze względu na wprowadzenie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 20 marca 2020 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 oraz wytycznymi GIS dla gabinetów rehabilitacji i gabinetów świadczących usługi kosmetyczne z dniem 1 czerwca wprowadza się następujące środki bezpieczeństwa w Baltica Wellness & Spa:

 1. Umieszczenie na recepcjach przezroczystych osłon ochronnych.
   
 2. Stosowanie przez Pracowników maseczek/przyłbic ochronnych oraz rękawiczek kiedy to możliwe. Obowiązek mierzenia temperatury oraz wypełniania ankiet o stanie zdrowia przed rozpoczęciem pracy.
   
 3. Obowiązek wypełniania przez Klientów ankiety o stanie zdrowia przy recepcji SPA. Dopuszcza się również mierzenie temperatury (temperatura max. 37,5 st. C.). Odmowa wykonania jednej z tych czynności będzie równoznaczna z odmową wykonania zabiegu.
   
 4. Obowiązek zakrywania nosa i ust przez Klientów oraz zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy (rekomendowane 2m).
   
 5. Umieszczenie na terenie centrum przy wejściu oraz na każdej recepcji płynów do dezynfekcji rąk. Zaleca się wszystkim osobom przebywającym na terenie obiektu możliwie częste dezynfekowanie dłoni.
   
 6. Umieszczenie na terenie centrum instrukcji mycia i dezynfekcji rąk, zakładania i zdejmowania maseczek oraz rękawiczek.
   
 7. Bieżące dezynfekowanie ogólnodostępnych toalet, wind, blatów recepcyjnych (po każdym Kliencie), klamek, poręczy, uchwytów, telefonów, klawiatury komputerów, urządzeń w pomieszczeniach socjalnych oraz innych, często dotykanych powierzchni.
   
 8. Umieszczenie w widocznym miejscu informacji o maksymalnej ilości Klientów mogących przebywać w jednym czasie w centrum oraz w poszczególnych pomieszczeniach.
   
 9. Umożliwienie zakupu maseczek ochronnych dla Klientów.
   
 10. Rezerwacja na zabiegi wyłącznie drogą mailową lub telefonicznie.
   
 11. Wprowadzenie ograniczenia przyjmowania do gabinetów dla dwojga tylko jednego Klienta (gabinety masażu, gabinety kosmetyczne).
   
 12. Dzień przed planowanym zabiegiem pracownik Spa kontaktuje się telefonicznie w celu potwierdzenia rezerwacji oraz przeprowadza wstępną ankietę o stanie zdrowia.
   
 13. Zgłaszanie się na zbiegi na ściśle określoną godzinę. Brak możliwości korzystania z poczekalni.
   
 14. Ograniczenie do minimum czasu obsługi Klienta przy recepcji.
   
 15. Na zabiegi należy przybyć bez osób towarzyszących. Osoby nieletnie zgłaszają się wyłącznie z jednym opiekunem prawnym.
   
 16. Do gabinetów zabiegowych można wnieść tylko niezbędne przedmioty. Nie należy zabierać ze sobą dodatkowych przedmiotów (bagaży, toreb itp.). Szatnia na recepcji parteru nie będzie dostępna.
   
 17. Obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych na terenie centrum.
   
 18. Regularne wewnętrzne szkolenie wszystkich pracowników pod względem zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i ostrożności w celu zapobiegania zakażeniom koronawirusem zgodnie z zaleceniem GISu.
   
 19. Reorganizacja systemu zmian pracowników w celu wprowadzenia ograniczeń w liczbie osób zaczynających zmianę w jednym czasie.

Powyższe  środki ostrożności wprowadzone zostały w celu zapewnienia wszystkim Klientom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa, dostosowując się do obecnych wymogów i okoliczności.

Zalecenia wprowadzone są czasowo. Będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych, które mają wpływ na funkcjonowanie centrum.

button-baltica-regulamin-kosmetyka.jpg button-baltica-regulamin-rehab.jpg button-baltica-regulamin-fitness.jpg button-baltica-regulamin-wellness.jpg