Smukłość, zdrowie, relaks - karnety odchudzające w promocji!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zadbaj o sylwetkę! Karnety na masaże wspomagające odchudzanie oraz rabat na Endermologię!

Karnet Fitness OPEN - 60 zł

ZAREZERWUJ >>>

W Strefie Fitness znajdują się nowoczesne urządzenia do ćwiczeń, który umożliwia wcielenie w życie rozmaitych programów treningowych. Odchudzanie w takich warunkach staje się o wiele przyjemniejsze. Zadbana i szczupła sylwetka przekłada się nie tylko na lepszą samoocenę, ale i zdrowie. Ćwiczenia polecane są osobom w każdym wieku. W pomieszczeniu znajdują się przyrządy wysokiej jakości, m.in. trenażery, eliptyki, wioślarze magnetyczne oraz bieżnie. Ich przeznaczeniem jest pomoc w szybszej redukcji tkanki tłuszczowej i wspomaganie procesu odchudzania.


Karnet "wSPAniała sylwetka" - 295 zł (5 masaży)

ZAREZERWUJ >>>

Masaże wspomagające odchudzanie są uzupełnieniem działań mających na celu redukcję wagi. Odpowiednio wykonane wzmacniają mięśnie, ujędrniają skórę, przyspieszają przemianę materii i poprawiają zaopatrzenie mięśni w tlen, co przyspiesza spalanie tłuszczu.

Do wyboru w ramach karnetu (w dowolnej konfiguracji): 


Karnet endermologia Plus - 580 zł
Karnet na 5 zabiegów endermologii + jednorazowe godzinne wejście do Strefy Wellness gratis!

ZAREZERWUJ >>>

Endermologia jest rodzajem masażu, który wywiera wpływ na skórę, stymulując rozkład tkanki tłuszczowej. Masaż pobudza skórę do odnowy, poprawia krążenie i sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Regularne wykonywanie endermologii sprawia, że skóra staje się wyraźnie bardziej elastyczna, gładka i odmłodzona, poprawie ulega też krążenie krwi.

W Strefie Wellness odnajdziesz tradycyjne łaźnie Spa, saunę, rzymski pokój relaksu tepidarium oraz natryski wodne (z wyjątkowymi programami wykorzystującymi technologie audiowizualne). Dodatkową atrakcją jest grota śnieżna ze sztucznym śniegiem, w której temperatura spada aż do -15°C. Strefa jacuzzi dopełni Twój relaks ciepłą kąpielą wodną z hydromasażem.


Promocja trwa w okresie wrzesień - listopad 2019

Karnety są ważne 3 miesiące od dnia sprzedaży.

Dodatkowe informacje: 91 359 44 00 / info@spabaltica.pl