Najpiękniejsze Spa 2016 - Konkurs rozstrzygnięty!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Najpiękniejsze Spa 2016

 

Czytelnicy i eksperci magazynu EDEN Spa & Wellness oraz portalu SPAeden.pl po raz 8. wybrali najpiękniejsze Spa w Polsce. Baltica Wellness & Spa wyborem czytelników zajęła II miejsce w kategorii "Najlepsze Day Spa 2016".

Laureatów konkursu poznaliśmy w trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Hotelu Belotto w Warszawie. Galę poprowadził Jarosław Kret - redaktor naczelny magazynu Eden, w duecie z dziennikarką Beatą Sadowską. Wśród wręczających nagrody najpiękniejszym obiektom Spa znalazło się wiele gwiazd, którym bliski jest styl życia wellness.

Wyróżnienia w konkursie "Najpiękniejsze Spa" przyznawane są przez gości wybierających obiekty, w których już byli. Głosowanie trwało siedem miesięcy. W tym czasie na portalu SPAeden.pl, można było typować swoje ulubione Day Spa oraz hotele w różnych regionach Polski. Osoby, które oddały swoje głosy, uczestniczyły w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrać można było m.in. pobyty w Spa, zestawy kosmetyków, książki oraz prenumeraty magazynu Eden.

Prestiżowy tytuł "Najpiękniejsze Spa" jest gwarancją wyjątkowych doznań, dowodem na to, że obiekt polecany jest przez osoby, które tam były i na własnej skórze przekonały się, że warto tam wracać.

Więcej informacji o konkursie, jak i o gali wręczenia nagród można znaleźć na stronie: spaeden.pl