Baltica Wellness & Spa najlepszym Day Spa w Polsce!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Baltica Wellness & Spa najlepszym Day Spa w Polsce!

I miejsce dla Baltica Wellness & Spa w kategorii: Najlepsze Day Spa 2020!

Czytelnicy i eksperci magazynu EDEN Spa & Wellness oraz portalu SPAeden.pl po raz 11. wybrali najpiękniejsze Spa w Polsce. Baltica Wellness & Spa wyborem czytelników oraz kapituły zajęła I miejsce w kategorii "Najlepsze Day Spa - Perfect Day Spa".

Laureatów konkursu poznaliśmy w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 5 lutego w Hotelu Bellotto w Warszawie.

Wyróżnienia w konkursie "Najpiękniejsze Spa" przyznawane są przez gości wybierających obiekty, w których już byli. W czasie głosowania na portalu SPAeden.pl, można było typować swoje ulubione Day Spa oraz hotele w różnych regionach Polski. Osoby, które oddały swoje głosy, uczestniczyły w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Finałem był wybór przez Kapitułę (osoby które od wielu lat rozwijają branżę SPA w Polsce) spośród uznanych obiektów.

Prestiżowy tytuł "Najpiękniejsze Spa" jest gwarancją wyjątkowych doznań, dowodem na to, że obiekt polecany jest przez osoby, które tam były i na własnej skórze przekonały się, że warto tam wracać.

Jeszcze raz dziękujemy Gościom Baltica Wellness & Spa. To dzięki Waszym opiniom i oddanym głosom Centrum otrzymało najwyższą ocenę z polskich Day-Spa.

Szczegółowy opis gali wręczenia nagród można znaleźć na stronie SPAeden.pl, pod adresem: http://spaeden.pl/perfect-spa-awards

Galeria zdjęć z gali, jest dostępna pod adresem: https://akpa.pl