Endermologia

Endermologia Spa

Redukcja cellulitu

Cellu M6™ Keymodule [2] to aparat firmy LPGT do wykonywania zabiegów na ciało i twarz. Dzięki niemu kosmetyczka wykonuje estetyczne i terapeutyczne zabiegi endermologii. Doskonałe rezultaty gwarantuje wyjątkowa, opatentowana technika LPGT, czyli masaż rolkowy skóry wspomagany podciśnieniem.

Modelowanie sylwetki

Sekret najwyższej skuteczności zabiegów endermologii to połączenie oddziaływania pracy rolek, z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie i wygładzanie) z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Dzięki precyzyjnemu określeniu zabiegu i całkowitej koncentracji podczas masażu tych obszarów (np. fałdy tłuszczowe na brzuchu) rezultaty zabiegów i zadowolenie klientów osiąga się najszybciej. Precyzyjną, odpowiednią głębokość masażu uzyskuje się dzięki unikalnej budowie głowicy zabiegowej, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki. Zabieg stosuje się w redukcji cellulitu, ujędrnienia i modelowania sylwetki oraz w celu usprawnienia układu żylnego i limfatycznego.

Endermologia jest rodzajem masażu z użyciem podciśnienia, który wywiera wpływ na tkankę łączną skóry, stymulując rozkład tkanki tłuszczowej oraz syntezę włókien kolagenowych. Masaż pobudza skórę do odnowy, poprawia krążenie i sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Regularne wykonywanie endermologii sprawia, że skóra staje się wyraźnie bardziej elastyczna, gładka i odmłodzona, poprawie ulega też krążenie limfatyczne oraz krwi. Zabieg jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany. Czasem mogą pojawić się po nim szybko przemijające zmiany, takie jak niewielkie siniaki czy nadwrażliwość skóry na dotyk.

Istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania endermologii. Zabiegu nie przeprowadza się w przypadku:

  • chorób nowotworowych skóry,
  • ciąży i karmienia piersią (do piątego miesiąca po porodzie naturalnym i do siódmego po cesarskim cięciu),
  • przyjmowania leków przeciwzakrzepowych (antykoagulantów),
  • zapalenia żył.

Efekty zabiegu endermologii oraz okres ich utrzymywania są uwarunkowane indywidualnie. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii dziesięciu zabiegów, po dwa w tygodniu.

Do zabiegu endermologii nie trzeba się przygotowywać, potrzebny jest jedynie specjalny kostium. Po wykonaniu masażu, by utrwalić i wspomóc jego efekty, warto dobrze nawadniać organizm (pić ok. 2 l niegazowanych i niesłodzonych płynów – wody mineralnej, zielonej herbaty), zadbać o aktywność fizyczną oraz nawilżać skórę dobrymi balsamami.Jeśli chcesz cieszyć się jędrną i wolną od cellulitu skórą, odwiedź Baltica Welness & Spa w Szczecinie. Doświadczone kosmetyczki dobiorą zabiegi najlepsze dla Twojego ciała.

Karnet na 10 zabiegów w cenie 9 + strój gratis!

Kosmetyczka diagnozuje partie ciała wymagające zabiegu.

Przy wykupieniu zabiegu kosmetycznego, konsultacja kosmetyczna i diagnoza GRATIS!

Finne ut mer
Mer informasjon

UWAGA: konieczna jest wcześniejsza konsultacja kosmetyczna!

Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

Zabiegi i ćwiczenia wymagają wcześniejszej rezerwacji.
W przypadku, gdy nie możesz dotrzeć na zabieg, prosimy o telefoniczne anulowanie rezerwacji.

Prosimy o przybycie do Baltica Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem wizyty lub zabiegu. Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu. Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia. Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu czy wizyty.

Warto pozwolić sobie na chwilę spokoju i wytchnienia.

Prosimy również, aby w centrum wyciszyć telefony komórkowe.
Serdecznie dziękujemy!

0
Harmonious Pakke for To 2019
En helårs Spa-pakke
Harmonious Pakke for To 2020
En helårs Spa-pakke
Velvet Pakke 2019
En helårs Spa-pakke
lewa kolumna
prawa kolumna
środkowa kolumna
lewa kolumna
prawa kolumna

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail są automatycznie zamieniane w odnośniki.
Regulamin
Bestillingsbekreftelsen vil bli mottatt senest innen 24 timer etter at bestillingen er satt på arbeidsdagen.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

lewa kolumna
prawa kolumna
środkowa kolumna
druczki
Payment method
Reset input
Reception
dodatkowe pola jeśli odbiór karty == pocztą
lewa kolumna
prawa kolumna
lewa kolumna
prawa kolumna
Regulamin
Reset input
Bekreftelse av ditt Gavekort kjøp (via bankoverføring) vil bli gjort innen 24 timer hvis bestillingen din er plassert på en arbeidsdag, og i helgene eller på en høytidsdag senest den første virkedagen etter. For å gjøre et kjøp i kontanter, vennligst besøk Baltica Wellness & Spa når som helst fra kl. 10.00 til 21.00.