Karty Podarunkowe Spa

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Karty podarunkowe Spa

Karta podarunkowa to idealny prezent dla bliskich lub atrakcyjna forma motywacji pracowników!

Osoba obdarowana otrzymuje Kartę z dowolną kwotą (minimalna to 50 zł), dzięki której może skorzystać z szerokiej gamy zabiegów Spa. Każda pozycja w cenniku może być zakupiona za pośrednictwem Karty Podarunkowej - od zabiegów kosmetycznych, przez masaże, kończąc na kąpielach lub pobycie w Strefie Wellness. Obejmuje również zabiegi rehabilitacji, a także aktualne promocje w Baltica Wellness & Spa.

Karty Podarunkowe dostępne są w recepcji Spa na parterze. Można je również kupić drogą wysyłkową (płatność przelewem). W tym przypadku, prosimy o przesłanie e-maila z zamówieniem na adres: info@spabaltica.pl. W wiadomości powinny się znaleźć poniższe informacje:

  • kwota, na którą ma opiewać Karta Podarunkowa
  • w przypadku odbioru osobistego: dane osoby, która będzie odbierała Kartę Podarunkową w Spa
  • w przypadku wysyłki: adres, pod który Karta Podarunkowa ma zostać wysłana
  • ewentualne dane do wystawienia noty księgowej

Po wysłaniu e-maila prosimy o dokonanie płatności na poniższe dane:
Baltica Wellness & Spa
Pazim Sp. z o.o.
Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin
Nr konta: 68 1750 1077 0000 0000 0125 5541
IBAN: PL68 1750 1077 0000 0000 0125 5541
SWIFT: RCBWPLPW


Kwota przelewu odpowiada wartości Karty Podarunkowej. W tytule należy wpisać: Baltica Karta Podarunkowa + nazwisko z zamówienia. Po zaksięgowaniu przelewu, Karta zostanie wystawiona i przesłana na podany adres bądź pozostawiona w recepcji Spa na parterze, o tym fakcie zostaniesz poinformowany w e-mailu zwrotnym. Przy zakupie Kart Podarunkowych wystawiane są jedynie noty księgowe.

Karty Podarunkowe ważne są przez 6 miesięcy od daty zakupu. Nie obowiązują w Studiu LO’R, w kawiarni Cafe Baltica oraz kwiaciarni Flowers.

Regulamin Kart Podarunkowych Baltica Wellness & Spa.

Szczegółowych informacji udziela recepcja Baltica Wellness & Spa
tel.: 91 359 44 00, e-mail: info@spabaltica.pl